Gegevens van de geregistreerde entiteit
Algemeen | |||
Ondernemingsnummer: | 0718.670.624 | ||
Status: | Actief | ||
Rechtstoestand: | Opening faillissement Sinds 8 september 2022 | ||
Begindatum: | 15 januari 2019 | ||
Naam: | LES DELICES DU COIN Naam in het Frans, sinds 15 januari 2019 | ||
Adres van de zetel: |
Rue Fond de Biaury(LV) 46
5170 Profondeville Sinds 15 januari 2019 | ||
Telefoonnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Faxnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
E-mail: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Webadres: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Type entiteit: | Rechtspersoon | ||
Rechtsvorm: |
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
(1) Sinds 15 januari 2019 | ||
Aantal vestigingseenheden (VE): | 1
Gegevens en activiteiten per VE | ||
| |||
Functies | |||
Zaakvoerder (2) | Toussaint , Sabine | Sinds 15 januari 2019 | |
Curator (aanstelling door rechtbanken) | Humblet , Bénédicte | Sinds 8 september 2022 | |
| |||
Ondernemersvaardigheden - ambulant - kermisuitbater | |||
Basiskennis bedrijfsbeheer Sinds 1 februari 2019 | |||
| |||
Hoedanigheden | |||
Onderworpen aan btw Sinds 15 januari 2019 | |||
Inschrijvingsplichtige onderneming Sinds 1 februari 2019 | |||
| |||
Toelatingen | |||
Basiskennis van het bedrijfsbeheer Sinds 1 februari 2019 | |||
| |||
Btw-activiteiten Nacebelcode versie 2025(3) | |||
Btw
2025
56.112
-
Activiteiten van eetgelegenheden met beperkte bediening, muv mobiele eetgelegenheden Sinds 1 januari 2025 | |||
Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2008. |
| |||
Financiële gegevens | |||
Jaarvergadering | juni | ||
Einddatum boekjaar | 31 december | ||
Begindatum uitzonderlijk boekjaar | 11 januari 2019 | ||
Einddatum uitzonderlijk boekjaar | 31 december 2019 | ||
| |||
Linken tussen entiteiten | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Externe links | |||
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Publicaties van de jaarrekeningen bij de NBB Databank van statuten en vertegenwoordigingsbevoegdheden (notariële akten) |
(1)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de rechtsvorm "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid", sinds 1 januari 2020, gelezen worden als "Besloten Vennootschap".
(2)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de functie "Zaakvoerder", sinds 1 januari 2020 , gelezen worden als "Bestuurder".
(3)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) naar NACE-BEL-codes (versie 2025) is de begindatum van activiteiten (versie 2025) 01/01/2025. Het betreft dus een louter administratieve conversie en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2008 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-code versie 2008".
(4)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2003) naar NACE-BEL-codes (versie 2008) is de begindatum van activiteiten (versie 2008) 1/01/2008. Activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) werden vervolgens op 31/12/2024 stopgezet en automatisch omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2025). Het betreft dus louter administratieve conversies en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2003 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2003".
Naar boven Terug