Opgelet ! Deze entiteit werd stopgezet. De getoonde gegevens weerspiegelen de toestand op het moment van stopzetting van de entiteit.
Gegevens van de geregistreerde entiteit
Algemeen | |||
Ondernemingsnummer: | 0844.131.810 | ||
Status: | Stopgezet Sinds 19 oktober 2022 | ||
Rechtstoestand: | Sluiting faillissement Sinds 19 oktober 2022 | ||
Begindatum: | 2 maart 2012 | ||
Naam: | ISULE Naam in het Frans, sinds 2 maart 2012 | ||
Adres van de zetel: |
Rue de Gramptinne 54
bus A
5300 Andenne Sinds 2 maart 2012 | ||
Telefoonnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Faxnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
E-mail: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Webadres: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Type entiteit: | Rechtspersoon | ||
Rechtsvorm: |
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
(1) Sinds 2 maart 2012 | ||
Aantal vestigingseenheden (VE): | 0 | ||
| |||
Functies | |||
Zaakvoerder (2) | Marras , Gavino | Sinds 24 april 2012 | |
Zaakvoerder (2) | Marras , Martino | Sinds 2 maart 2012 | |
Curator (aanstelling door rechtbanken) | Cassart , Benoît | Sinds 4 maart 2020 | |
| |||
Ondernemersvaardigheden - ambulant - kermisuitbater | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Hoedanigheden | |||
Onderworpen aan btw Sinds 24 mei 2012 | |||
| |||
Toelatingen | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Btw-activiteiten Nacebelcode versie 2008(3) | |||
Btw
2008
56.101
-
Eetgelegenheden met volledige bediening Sinds 24 mei 2012 | |||
Btw
2008
47.251
-
Detailhandel in wijnen en geestrijke dranken in gespecialiseerde winkels Sinds 24 mei 2012 |
| |||
Financiële gegevens | |||
Jaarvergadering | juni | ||
Einddatum boekjaar | 31 december | ||
| |||
Linken tussen entiteiten | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Externe links | |||
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Publicaties van de jaarrekeningen bij de NBB Databank van statuten en vertegenwoordigingsbevoegdheden (notariële akten) |
(1)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de rechtsvorm "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid", sinds 1 januari 2020, gelezen worden als "Besloten Vennootschap".
(2)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de functie "Zaakvoerder", van 1 januari 2020 tot 19 oktober 2022, gelezen worden als "Bestuurder".
(3)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2003) naar NACE-BEL-codes (versie 2008) is de begindatum van activiteiten (versie 2008) 1/01/2008. Activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) werden vervolgens op 31/12/2024 stopgezet en automatisch omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2025). Het betreft dus louter administratieve conversies en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2003 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2003".
Naar boven Terug