Gegevens van de geregistreerde entiteit
Algemeen | ||||||
Ondernemingsnummer: | 0450.370.802 | |||||
Status: | Actief | |||||
Rechtstoestand: | Normale toestand Sinds 3 juni 1993 | |||||
Begindatum: | 3 juni 1993 | |||||
Naam: | TRIOTRADE Naam in het Nederlands, sinds 11 november 1994 | |||||
Adres van de zetel: |
Oudestraat 118
bus 3
2610 Antwerpen Sinds 1 november 2020 | |||||
Telefoonnummer: |
| |||||
Faxnummer: |
| |||||
E-mail: |
| |||||
Webadres: |
| |||||
Type entiteit: | Rechtspersoon | |||||
Rechtsvorm: |
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
(2) Sinds 3 juni 1993 | |||||
Aantal vestigingseenheden (VE): | 1
Gegevens en activiteiten per VE | |||||
| ||||||
Functies | ||||||
Zaakvoerder (3) | Schoeters , Steven | Sinds 18 november 2004 | ||||
| ||||||
Ondernemersvaardigheden - ambulant - kermisuitbater | ||||||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||||||
| ||||||
Hoedanigheden | ||||||
Onderworpen aan btw Sinds 1 september 1993 | ||||||
Inschrijvingsplichtige onderneming Sinds 1 november 2018 | ||||||
| ||||||
Toelatingen | ||||||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||||||
| ||||||
Btw-activiteiten Nacebelcode versie 2008(4) | ||||||
Btw
2008
47.716 -
Detailhandel in dames-, heren-, baby- en kinderboven- en onderkleding en kledingaccessoires in gespecialiseerde winkels (algemeen assortiment) Sinds 23 november 2011 | ||||||
Toon de activiteiten Nacebel-code versie 2003. |
| |||
Financiële gegevens | |||
Jaarvergadering | mei | ||
Einddatum boekjaar | 31 december | ||
| |||
Linken tussen entiteiten | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Externe links | |||
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Publicaties van de jaarrekeningen bij de NBB Databank van statuten en vertegenwoordigingsbevoegdheden (notariële akten) |
(1)De contactgegevens werden gescheiden van de adresgegevens. Hierdoor is het mogelijk dat de begindatum van het contactgegeven niet juist is. Meer info over de correctie vindt u hier.
(2)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de rechtsvorm "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid", sinds 1 januari 2020, gelezen worden als "Besloten Vennootschap".
(3)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de functie "Zaakvoerder", sinds 1 januari 2020 , gelezen worden als "Bestuurder".
(4)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Er bestaan verschillende versies van deze codes. Activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2003) werden op 31/12/2007 stopgezet en automatisch omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2008) met als begindatum 01/01/2008. Een nieuwe versie (versie 2025) wordt van kracht op 01/01/2025. In de loop van het eerste semester van het jaar zullen alle activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) geleidelijk worden stopgezet vanaf 31/12/2024 en automatisch worden omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2025) met als startdatum 01/01/2025. Tot aan deze omschakeling worden de activiteiten nog ingeschreven met de NACE-BEL 2008 codes.
Naar boven Terug