Gegevens van de geregistreerde entiteit
Algemeen | |||
Ondernemingsnummer: | 0461.253.707 | ||
Status: | Actief | ||
Rechtstoestand: | Opening faillissement Sinds 4 juni 2024 | ||
Begindatum: | 18 augustus 1997 | ||
Naam: | A.S.B. pro Naam in het Nederlands, sinds 21 december 2012 | ||
Adres van de zetel: |
Burchtweg 7
9890 Gavere Sinds 23 april 2019 Doorgehaald adres sinds 28 juni 2023(1) | ||
Telefoonnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Faxnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
E-mail: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Webadres: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Type entiteit: | Rechtspersoon | ||
Rechtsvorm: |
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
(2) Sinds 7 augustus 1997 | ||
Aantal vestigingseenheden (VE): | 1
Gegevens en activiteiten per VE | ||
| |||
Functies | |||
Zaakvoerder (3) | Celen , Patrick | Sinds 1 december 2012 | |
Curator (aanstelling door rechtbanken) | Van Cuyck , Mieke | Sinds 4 juni 2024 | |
| |||
Ondernemersvaardigheden - ambulant - kermisuitbater | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Hoedanigheden | |||
Onderworpen aan btw Sinds 7 augustus 1997 | |||
Inschrijvingsplichtige onderneming Sinds 1 november 2018 | |||
| |||
Toelatingen | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Btw-activiteiten Nacebelcode versie 2025(4) | |||
Btw
2025
68.121
-
Ontwikkeling van residentiële bouwprojecten Sinds 1 januari 2025 | |||
Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2008. |
| |||
Financiële gegevens | |||
Jaarvergadering | juni | ||
Einddatum boekjaar | 31 december | ||
| |||
Linken tussen entiteiten | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Externe links | |||
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Publicaties van de jaarrekeningen bij de NBB Databank van statuten en vertegenwoordigingsbevoegdheden (notariële akten) |
(1)De doorhaling van een adres geeft aan dat de entiteit, de vestigingseenheid of het bijkantoor zich niet meer bevindt op het ingeschreven adres.
(2)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de rechtsvorm "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid", sinds 1 januari 2020, gelezen worden als "Besloten Vennootschap".
(3)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de functie "Zaakvoerder", sinds 1 januari 2020 , gelezen worden als "Bestuurder".
(4)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) naar NACE-BEL-codes (versie 2025) is de begindatum van activiteiten (versie 2025) 01/01/2025. Het betreft dus een louter administratieve conversie en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2008 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-code versie 2008".
(5)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2003) naar NACE-BEL-codes (versie 2008) is de begindatum van activiteiten (versie 2008) 1/01/2008. Activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) werden vervolgens op 31/12/2024 stopgezet en automatisch omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2025). Het betreft dus louter administratieve conversies en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2003 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2003".
Naar boven Terug