Gegevens van de geregistreerde entiteit
Algemeen | |||
Ondernemingsnummer: | 0542.622.453 | ||
Status: | Actief | ||
Rechtstoestand: | Normale toestand Sinds 2 december 2013 | ||
Begindatum: | 2 december 2013 | ||
Naam: | DRUART FINANCE SERVICING Naam in het Frans, sinds 27 november 2013 | ||
Adres van de zetel: |
Rue de la Station 218
1410 Waterloo Sinds 25 juli 2023 | ||
Telefoonnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Faxnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
E-mail: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Webadres: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Type entiteit: | Rechtspersoon | ||
Rechtsvorm: |
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
(1) Sinds 27 november 2013 | ||
Aantal vestigingseenheden (VE): | 1
Gegevens en activiteiten per VE | ||
| |||
Functies | |||
Zaakvoerder (2) | Druart , Lucien | Sinds 27 november 2013 | |
| |||
Ondernemersvaardigheden - ambulant - kermisuitbater | |||
Basiskennis bedrijfsbeheer Sinds 7 februari 2014 | |||
| |||
Hoedanigheden | |||
Werkgever RSZ Sinds 1 juni 2025 | |||
Inschrijvingsplichtige onderneming Sinds 1 november 2018 | |||
| |||
Toelatingen | |||
Basiskennis van het bedrijfsbeheer Sinds 7 februari 2014 | |||
| |||
RSZ-activiteiten Nacebelcode versie 2025(3) | |||
RSZ2025
66.199
-
Overige ondersteunende activiteiten in verband met financiële diensten, neg, exclusief verzekeringen en pensioenfondsen Sinds 1 juni 2025 |
| |||
Financiële gegevens | |||
Jaarvergadering | juni | ||
Einddatum boekjaar | 31 december | ||
| |||
Linken tussen entiteiten | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Externe links | |||
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Publicaties van de jaarrekeningen bij de NBB Databank van statuten en vertegenwoordigingsbevoegdheden (notariële akten) Werkgeversrepertorium |
(1)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de rechtsvorm "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid", sinds 1 januari 2020, gelezen worden als "Besloten Vennootschap".
(2)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de functie "Zaakvoerder", sinds 1 januari 2020 , gelezen worden als "Bestuurder".
(3)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) naar NACE-BEL-codes (versie 2025) is de begindatum van activiteiten (versie 2025) 01/01/2025. Het betreft dus een louter administratieve conversie en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2008 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-code versie 2008".
Naar boven Terug