Gegevens van de geregistreerde entiteit
Algemeen | |||
Ondernemingsnummer: | 0844.324.028 | ||
Status: | Actief | ||
Rechtstoestand: | Gerechtelijke ontbinding of nietigheid Sinds 9 december 2024 | ||
Begindatum: | 12 maart 2012 | ||
Naam: | ETS. MAHER Naam in het Frans, sinds 12 maart 2012 | ||
Adres van de zetel: |
Rue Joseph Wauters 197
6020 Charleroi Sinds 12 november 2017 Doorgehaald adres sinds 20 maart 2024(1) | ||
Telefoonnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Faxnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
E-mail: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Webadres: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Type entiteit: | Rechtspersoon | ||
Rechtsvorm: |
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
(2) Sinds 12 maart 2012 | ||
Aantal vestigingseenheden (VE): | 1
Gegevens en activiteiten per VE | ||
| |||
Functies | |||
Zaakvoerder (3) | Derouiche , Abderramene | Sinds 13 november 2017 | |
Vereffenaar | De Ridder , Karl | Sinds 9 december 2024 | |
| |||
Ondernemersvaardigheden - ambulant - kermisuitbater | |||
Basiskennis bedrijfsbeheer Sinds 18 april 2012 | |||
| |||
Hoedanigheden | |||
Onderworpen aan btw Sinds 13 november 2017 | |||
Inschrijvingsplichtige onderneming Sinds 1 november 2018 | |||
| |||
Toelatingen | |||
Basiskennis van het bedrijfsbeheer Sinds 18 april 2012 | |||
| |||
Btw-activiteiten Nacebelcode versie 2025(4) | |||
Btw
2025
43.350
-
Overige werkzaamheden in verband met de afwerking van gebouwen Sinds 1 januari 2025 | |||
Btw
2025
43.230
-
Installatie van isolatie Sinds 1 januari 2025 | |||
Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2008. |
| |||
Financiële gegevens | |||
Jaarvergadering | juni | ||
Einddatum boekjaar | 31 december | ||
| |||
Linken tussen entiteiten | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Externe links | |||
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Publicaties van de jaarrekeningen bij de NBB Databank van statuten en vertegenwoordigingsbevoegdheden (notariële akten) |
(1)De doorhaling van een adres geeft aan dat de entiteit, de vestigingseenheid of het bijkantoor zich niet meer bevindt op het ingeschreven adres.
(2)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de rechtsvorm "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid", sinds 1 januari 2020, gelezen worden als "Besloten Vennootschap".
(3)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de functie "Zaakvoerder", sinds 1 januari 2020 , gelezen worden als "Bestuurder".
(4)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) naar NACE-BEL-codes (versie 2025) is de begindatum van activiteiten (versie 2025) 01/01/2025. Het betreft dus een louter administratieve conversie en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2008 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-code versie 2008".
(5)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2003) naar NACE-BEL-codes (versie 2008) is de begindatum van activiteiten (versie 2008) 1/01/2008. Activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) werden vervolgens op 31/12/2024 stopgezet en automatisch omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2025). Het betreft dus louter administratieve conversies en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2003 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2003".
Naar boven Terug