shadow

Opgelet ! Deze vestigingseenheid werd stopgezet. De getoonde gegevens weerspiegelen de toestand op het moment van stopzetting van de vestigingseenheid.

Vestigingseenheidsgegevens

Algemeen

Ondernemingsnummer:0479.310.454
Status van de entiteit:Stopgezet
Ambtshalve doorhaling entiteit: Doorhaling ten gevolge van niet-neerlegging jaarrekening (1)
Sinds 18 maart 2020
Nummer van de vestigingseenheid:2.126.471.216
Status van de vestigingseenheid:Stopgezet
Sinds 8 januari 2025
Begindatum:17 maart 2003
Naam van de vestigingseenheid:Geen gegevens opgenomen in KBO.
Adres van de vestigingseenheid:
Wielsbeeksestraat(O)   40
8710   Wielsbeke
Sinds 1 oktober 2013
Telefoonnummer:Geen gegevens opgenomen in KBO.
Faxnummer:Geen gegevens opgenomen in KBO.
E-mail:Geen gegevens opgenomen in KBO.
Webadres:Geen gegevens opgenomen in KBO.
 
 

Toelatingen

Geen gegevens opgenomen in KBO.
Toelatingen ingeschreven bij het Federaal Agentschap voor de Veiligheid van de Voedselketen (FAVV)?  Klik hier
 
 

Activiteiten Nacebel-code versie 2025(2)

Hoofdactiviteit: 96.99904  - Exploitatie van fotoautomaten
Sinds 1 januari 2025
Hoofdactiviteit: 74.20901  - Verwerking van films : ontwikkelen, afdrukken en vergroten van door de cliënt gemaakte negatieven of films; inramen van dia's; kopiëren, restaureren en retoucheren van films en foto's
Sinds 1 januari 2025
Hoofdactiviteit: 59.12002  - Activiteiten van filmstudio's, inclusief de terbeschikkingstelling van technisch materieel
Sinds 1 januari 2025
Hoofdactiviteit: 82.100  - Administratieve en ondersteunende activiteiten ten behoeve van kantoren
Sinds 1 januari 2025
Hoofdactiviteit: 74.20101  - Maken van foto's voor bedrijven en particulieren: portretfotografie; mode-en reklamefotografie; fotografie tbv uitgeverijen, toeristische doeleinden, bemiddelaars in onroerende goederen, enz
Sinds 1 januari 2025
Hoofdactiviteit: 74.20102  - Maken van videoreportages over huwelijken en dergelijke
Sinds 1 januari 2025
 
 

(1)Deze administratieve doorhaling geeft aan dat de entiteit haar jaarrekening niet heeft neergelegd bij de Nationale Bank van België en dit gedurende tenminste 3 opeenvolgende boekjaren.

(2)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) naar NACE-BEL-codes (versie 2025) is de begindatum van activiteiten (versie 2025) 01/01/2025. Het betreft dus een louter administratieve conversie en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2008 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-code versie 2008".