Gegevens van de geregistreerde entiteit
Algemeen | |||
Ondernemingsnummer: | 0419.983.373 | ||
Status: | Actief | ||
Rechtstoestand: | Normale toestand Sinds 21 december 1979 | ||
Begindatum: | 21 december 1979 | ||
Naam: | Bruno Marcelo en Zonen Naam in het Nederlands, sinds 21 december 1979 | ||
Adres van de zetel: |
Predikherenlaan 90
2500 Lier Sinds 14 april 2004 | ||
Telefoonnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Faxnummer: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
E-mail: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Webadres: | Geen gegevens opgenomen in KBO. | ||
Type entiteit: | Rechtspersoon | ||
Rechtsvorm: |
Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid
(1) Sinds 21 december 1979 | ||
Aantal vestigingseenheden (VE): | 2
Lijst VE - Gegevens en activiteiten per VE | ||
| |||
Functies | |||
Zaakvoerder (2) | Van Haesendonck , Mark | Sinds 6 januari 2017 | |
Zaakvoerder (2) | Van Haesendonck , Peter | Sinds 25 februari 2000 | |
| |||
Ondernemersvaardigheden - ambulant - kermisuitbater | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Hoedanigheden | |||
Werkgever RSZ Sinds 8 januari 2018 | |||
Onderworpen aan btw Sinds 1 januari 1980 | |||
Inschrijvingsplichtige onderneming Sinds 1 november 2018 | |||
| |||
Toelatingen | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Btw-activiteiten Nacebelcode versie 2025(3) | |||
Btw
2025
43.333
-
Plaatsen van behang en vloerbedekking en wandbekleding van andere materialen Sinds 1 januari 2025 | |||
| |||
RSZ-activiteiten Nacebelcode versie 2025(3) | |||
RSZ2025
43.341
-
Schilderen van gebouwen Sinds 1 januari 2025 | |||
Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2008. | |||
Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2003. |
| |||
Financiële gegevens | |||
Jaarvergadering | mei | ||
Einddatum boekjaar | 31 december | ||
| |||
Linken tussen entiteiten | |||
Geen gegevens opgenomen in KBO. | |||
| |||
Externe links | |||
Publicaties in het Belgisch Staatsblad
Publicaties van de jaarrekeningen bij de NBB Databank van statuten en vertegenwoordigingsbevoegdheden (notariële akten) Werkgeversrepertorium |
(1)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de rechtsvorm "Besloten vennootschap met beperkte aansprakelijkheid", sinds 1 januari 2020, gelezen worden als "Besloten Vennootschap".
(2)Overeenkomstig de wet van 23 maart 2019 tot invoering van het Wetboek van vennootschappen en verenigingen en houdende diverse bepalingen, moet de functie "Zaakvoerder", sinds 1 januari 2020 , gelezen worden als "Bestuurder".
(3)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) naar NACE-BEL-codes (versie 2025) is de begindatum van activiteiten (versie 2025) 01/01/2025. Het betreft dus een louter administratieve conversie en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2008 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-code versie 2008".
(4)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Na een conversie van activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2003) naar NACE-BEL-codes (versie 2008) is de begindatum van activiteiten (versie 2008) 1/01/2008. Activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2008) werden vervolgens op 31/12/2024 stopgezet en automatisch omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2025). Het betreft dus louter administratieve conversies en geen wijziging van de activiteiten. De activiteiten van 2003 kunnen worden bekeken door op de link te klikken: "Toon de activiteiten NACE-BEL-codes versie 2003".
(5)Activiteiten worden in de KBO ingeschreven met behulp van NACE-BEL-codes (Belgische nomenclatuur van activiteiten). Activiteiten met een NACE-BEL-code (versie 2003) werden op 31/12/2007 stopgezet en automatisch omgezet naar NACE-BEL-codes (versie 2008) met als begindatum 01/01/2008. Het betreft dus een louter administratieve conversie en geen wijziging van de activiteiten.
Naar boven Terug